Serwuser.pl!  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   U篡tkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
www.letswedding.pl
Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Odczucia.
Autor Wiadomo嗆
Borcejn

Pom鏬: 2 razy
Do陰czy: 07 Mar 2013
Sk康: Ma這polska
Wys豉ny: 2013-10-02, 22:26   Odczucia.

Kto mi kiedy powiedzia, 瞠bym lepiej szuka kardiologa, a nie ambasadora. 疾 fora trwa造 po kilka lat, to nie do篡這 swojego roku. 疾 mo瞠 starych kotlet闚 si nie odgrzewa, 瞠 mo瞠 jestem wizjonerem bez umiej皻no軼i bycia liderem, a jego negatywne nastawienie bierze si z frustracji, 瞠 to forum po prostu si posypa這. Na ko鎍u doda, 瞠 mo瞠 mie odczucia jakie chce i uwa瘸, 瞠 niepotrzebnie si nimi przejmuj. Potwierdzi, 瞠 wyra瘸 swoj opini, uzna temat za zako鎍zony i podzi瘯owa mi za uwag. Czy kto z pa雟twa uwa瘸 podobnie?

Aevroyn
Nowy u篡tkownik

Do陰czy: 02 Pa 2013
Wys豉ny: 2013-10-02, 22:33   

Borcejn, nie wiem, kto Ci takich g逝pot nagada.

Hidden Eris
Znajomy amator

Do陰czy豉: 29 Wrz 2013
Wys豉ny: 2013-10-02, 23:30   

Co w tym jest. Kiedy patrz na to forum i por闚nuj je z tym, kt鏎e pami皻am, kiedy mia豉m tam konto, troch zaw鏚, niestety. Tam wszystko 篡這, ka盥y w徠ek. Codziennie by這 sporo post闚 do przeczytania. Nie by這 Ci troch i ju by貫 w tyle... Ale to nie w Tobie problem, Borcejn. To ludzie si chyba zmieniaj. Nie mam tu w intencji nikogo obwinia, sama nie mam tyle zapa逝, co kiedy. Minimalizm po瞠ra rzeczywisto嗆. Dopada nas wszystkich.
字odek nocy, wszyscy w tym charakterystycznym absurdalno-nihilistycznym nastroju, wszystko mo積a, wszystko trzeba, niewypowiedziana potrzeba zrobienia czego ekstremalnie g逝piego, bezsensownego i nietypowego, po to tylko, aby mozolnie wyszarpywa kawa貫k po kawa貫czku niewidocznemu przeciwnikowi fragmenty tej mitycznej, nieosi庵alnej (cho nie wszyscy zdawali sobie z tego spraw) wolno軼i.

jelczurr
white trash

Do陰czy: 13 Mar 2013
Sk康: Lublinium
Wys豉ny: 2013-10-03, 08:23   

Jak si dorasta to ma si coraz mniej czasu na przemy郵enia o sprawach o kt鏎ych pisze si na forach, a ju na pewno na m康re przelewanie tego w zgrabne zdania. O ma這letnich troglodytach z za鈍iadczeniem o dysleksji to ju nie wspomn.
I to nie jest problem tylko tego forum i naszego grona, a trend w ca造m (cho熲y i tylko polskim) internecie. Ile mo積a pieprzy i k堯ci si o skrobanki i peda堯w?

Hidden Eris
Znajomy amator

Wys豉ny: 2013-10-03, 08:55   

jelczurr napisa/a:
O ma這letnich troglodytach z za鈍iadczeniem o dysleksji to ju nie wspomn.

Spadaj, te mam za鈍iadczenie, a ambicji mi to nie umniejsza. ;)
jelczurr napisa/a:
to nie jest problem tylko tego forum i naszego grona, a trend w ca造m (cho熲y i tylko polskim) internecie.

To w豉軼iwie mia豉m na my郵i.
jelczurr napisa/a:
Ile mo積a pieprzy i k堯ci si o skrobanki i peda堯w?

Jestem takiego zdania, 瞠 wszelkie dyskusje s potrzebne, po warunkiem, 瞠 s na poziomie. Czasem czego si dowiesz, czasem zobaczysz po prostu inny punkt widzenia, z kolei czasem zwyczajnie zdasz sobie spraw z tego, jakich opinii robi si coraz wi璚ej, jakich coraz mniej, co daje Ci og鏊ny ogl康 na spo貫cze雟two, co, co mozesz przymyslec i wyciagnac wnioski. Przy okazji uczysz si samoopanowania, wyra瘸nia my郵i - nie ma co chrzani, 瞠 je瞠li ma si ju X lat to niczego nowego si nie nauczy. Ludzie si zmieniaj, internet te, ,,wszystko p造nie", wi璚 ka盥a lekcja jest cenna, a rozmowa, nawet w internecie jest niejako tak lekcj.
A tak poza dyskusjami na ci篹kie i przeforsowane po stokro tematy s przecie i inne w徠ki - dla kt鏎ych w豉軼iwie si tu zalogowa豉m - takie, w kt鏎ych mo積a komu pom鏂, doradzi, spr鏏owa swoich si jako psycholog-amator i 獞iczy w sobie empati.
Niestety ma這 komu si chce, ma這 kto ma si喚 i czas na to. I my郵, 瞠 je瞠li dalej tak b璠zie, do陰cz do tego grona w wyniku kompletnego braku motywacji :(
字odek nocy, wszyscy w tym charakterystycznym absurdalno-nihilistycznym nastroju, wszystko mo積a, wszystko trzeba, niewypowiedziana potrzeba zrobienia czego ekstremalnie g逝piego, bezsensownego i nietypowego, po to tylko, aby mozolnie wyszarpywa kawa貫k po kawa貫czku niewidocznemu przeciwnikowi fragmenty tej mitycznej, nieosi庵alnej (cho nie wszyscy zdawali sobie z tego spraw) wolno軼i.

terrorysta
Wci庵ni皻y

Pom鏬: 1 raz
Do陰czy: 12 Mar 2013
Sk康: Zako/Krak闚
Wys豉ny: 2013-10-03, 15:36   

Hidden Eris napisa/a:
nie ma co chrzani, 瞠 je瞠li ma si ju X lat to niczego nowego si nie nauczy.

Racja, ale nie szuka jakiej nauki na forum m這dzie穎wym, a pogl康ami si wymienia w realnym 鈍iecie.
Je郵i chodzi o mnie, to jestem tutaj g堯wnie z sentymentu.
Co do tego Ambasadora itp. to pomys chyba jak najbardziej s逝szny, ale powinien on by g堯wnie skierowany w stron nowych u篡tkownik闚. Ja mog robi za t這 ;)

"To co toksyczne jak azbest, przyci庵a jak magnes."

casablanca
Stabilny u篡tkownik

Pomog豉: 4 razy
Do陰czy豉: 22 Maj 2013
Sk康: Krak闚
Wys豉ny: 2013-10-03, 16:36   

Mo瞠 we幟y poprawk na to, 瞠 znaczna wi瘯szo嗆 z nas ma swoje 篡cie i wi璚ej problem闚 w 鈍iecie realnym ni wtedy, gdy mieli鄉y na軼ie lat? ;) Ja si ciesz, 瞠 jest jak jest. Jestem tu dla konkretnych ludzi, z kt鏎ymi kilka razy zdarzy這 mi si ju rozmawia o "peda豉ch i skrobankach", a teraz przede wszystkim chc wiedzie "co tam u nich". ;)

Mokate
Wci庵ni皻y
Kr鏊owa jest tylko jedna

Pom鏬: 1 raz
Do陰czy: 22 Mar 2013
Sk康: Krak闚
Wys豉ny: 2013-10-03, 16:57   

terrorysta napisa/a:
Je郵i chodzi o mnie, to jestem tutaj g堯wnie z sentymentu.

Ja te. Bardzo si ucieszy豉m, 瞠 "spotkam" si zn闚 w "starym" gronie. Nie jest mi forum potrzebne do tego, 瞠by wypowiada si w tematach typu "poca這walam chlopaka i boje sie ze jestem w ci捫y". To forum bardziej traktuj na zasadzie "zobacz co tam u Was". Czyli tka jak Daria.

Poniek康 tworzymy wszyscy tak niepisan grup, wr璚z wspania陰 grup;) Chodzi mi o ten fenomen, 瞠 "poznali鄉y" si maj帷 na軼ie lat (ja na forum jestem od 17 roku 篡cia...) a rozmawiamy ze sob maj帷 lat 7 wi璚ej... (Bo瞠 jak to brzmi:|). Fajne jest to, 瞠 jeste鄉y r騜nymi lud幟i z r騜nych stron Polski a dzi瘯i forum te "przyja幡ie" si utrzymuj;) I po to jest to forum moim zdaniem ;)

ahh.. **.

Hidden Eris
Znajomy amator

Wys豉ny: 2013-10-03, 19:36   

terrorysta napisa/a:

Racja, ale nie szuka jakiej nauki na forum m這dzie穎wym, a pogl康ami si wymienia w realnym 鈍iecie.

Nauk dobrze czerpa zewsz康, a w internecie rzadko do tego okazja, wi璚 je瞠li ju jest, warto korzysta. Podobnie z wymienianiem si pogl康ami. Poza tym, w realu masz samych znajomych, z regu造 ich pogl康y s ci znane, lub te nie s oni ch皻ni do bardziej filozoficznych rozm闚, bo co innego jest na g這wie - w internecie masz za to niezale積ych od siebie nieznajomych, kt鏎zy bez skr瘼owania i uprzedze wypowiadaj swoje zdanie. Czasem mo瞠 by to warto軼iowe.
Mokate napisa/a:
Poniek康 tworzymy wszyscy tak niepisan grup, wr璚z wspania陰 grup;) Chodzi mi o ten fenomen, 瞠 "poznali鄉y" si maj帷 na軼ie lat (ja na forum jestem od 17 roku 篡cia...) a rozmawiamy ze sob maj帷 lat 7 wi璚ej... (Bo瞠 jak to brzmi:|). Fajne jest to, 瞠 jeste鄉y r騜nymi lud幟i z r騜nych stron Polski a dzi瘯i forum te "przyja幡ie" si utrzymuj;) I po to jest to forum moim zdaniem ;)

Poczu豉m si teraz tak obco i samotnie.
Zgrana pi瘯na grupa, dojrza造ch, wykszta販onych ziomk闚, 7 lat razem i przylaz豉 jaka osiemnastoletnia g闚niara ze 鈍ini w avatarze (no ale prosz Was, czy ta 鈍inka nie jest najs這dszym stworzeniem - poza ewokami - jakie widzieli軼ie na oczy?) nie znaj帷a 篡cia i bawi帷a si w rozmowy o zwi您kach, seksie i innych pierdo豉ch dla g闚niarzy.
Jestem taka ma豉.
To frustruj帷e.
Niech mnie kto przytuli.

Borcejn

Do陰czy: 07 Mar 2013
Sk康: Ma這polska
Wys豉ny: 2013-10-04, 23:29   

remote control

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚