Serwuser.pl!  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
przedszkole Skrzat Wyjątkowe szklarnie ogrodowe http://stimeo-domki.pl/17-szklarnie-ogrodowe
Poprzedni temat :: Następny temat
to może.. brukselka? :P
Autor Wiadomość
Aniulek
Wciągnięty

Wysłany: 2013-10-24, 12:15   to może.. brukselka? :P

Trochę żeby tu rozruszać, ale bardziej dlatego, że mam maaaasę brukselki. Krzaki są mi prawie do pasa, jest ich koło czterdziestu, więc sporo się zbiera tych pysznych mini-kapustek.
No i tu pojawia się problem, bo ile można jeść zupę jarzynową, zupę-krem albo pilaw? Wszystko, nawet to co uwielbiamy po zbyt częstym jedzeniu się znudzi.
Oczywiście szukałam w Internecie, ale jakieś dziwne tam te przepisy, żaden mnie nie przekonuje, z wyjątkiem jakiegoś nadzienia do naleśników, który sobie ładnie spisałam i dziś będę robić. Więc może wy znacie coś dobrego, żeby można było wykorzystać choć trochę?
Koszyk w zamrażarce już pełny, sąsiedzi nie chcą, a wyrzucić mi jakoś szkoda, bo sporo pracy włożyłam w wyhodowanie tego, bo rok suchy, podlewanie codzienne itp. A poza tym uwielbiam! :D

Szehe
Wciągnięty

Wysłany: 2013-10-24, 22:20   

Gdzie mieszkasz? Ja przyjmę :)

malika
Nowy użytkownik

Wysłany: 2014-02-18, 11:43   

Robiłaś kiedyś kiszoną brukselkę? Podobno jest pyszna.

Frogster
Znajomy amator

Wysłany: 2014-03-07, 10:34   

Ja tam także zajadam się brukselką. Ma specyficzny smak ale właśnie to w niej lubię :)
Zawsze jak mam na obiad zupę jarzynową to pierwsze co wyławiam to brukselki :D

Odpowiedz do tematu