Serwuser.pl!  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   U篡tkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
USG piersi poradnia psychologiczna grodzisk mazowiecki
Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Alkohol
Autor Wiadomo嗆
notruenolove
Nowy u篡tkownik

Do陰czy豉: 02 Maj 2014
Wys豉ny: 2014-05-02, 12:50   Alkohol

Hej :) Mam pewien problem, a mianowicie chodzi o to, 瞠 m鎩 ch這pak pije za du穎 alkoholu. Codziennie musi wypi chocia jedno piwo, ale zawsze ko鎍zy si na wi瘯szej ilo軼i. T逝maczy豉m mu tyle razy, 瞠 mi to bardzo przeszkadza, obiecywa, ale dalej by這 to samo. Do tego jeszcze dochodz k堯tnie. Ja mu nie zabraniam wypi raz na jaki czas, bo rozumiem, 瞠 jest facetem i czasem musi wyj嗆 z kumplami na piwo, ale ja mam si do niego przeprowadzi za 4 miesi帷e. Nie wiem czy to wszystko przetrwa je郵i tak dalej b璠zie. Mo瞠 wy znacie jaki spos鏏, 瞠bym do niego dotar豉?

Frogster
Znajomy amator

Do陰czy: 14 Lut 2014
Wys豉ny: 2014-05-28, 16:50   

Skoro codziennie pije to ju spory problem. Powa積ie przemy郵a豚ym t przeprowadzk i ca造 zwi您ek.
Czy to jest dobry kandydat na przysz貫go ojca? Nie chcia豚ym by w sk鏎ze 穎ny i dziecka, kt鏎e ogl康aj jak ich m捫 i ojciec ci庵le pije. Oczywi軼ie, to dalsza perspektywa, jednak jak my郵icie powa積ie o swoim zwi您ku to i to trzeba mie na uwadze.

Je瞠li nie przestaje pi mimo rozm闚, to mo瞠 warto od siebie chwil odpocz望?

belcia
Nowy u篡tkownik

Do陰czy豉: 03 Cze 2014
Wys豉ny: 2014-06-03, 17:18   

Wydaje mi si 瞠 masz do czynienia z pierwszysmi objawami alkoholizmu. zastan闚 si czy s szanse 瞠by tw鎩 ch這pak przesta pi je瞠li nie to nie wprowadzaj si do niego.

gosiaczekroza
Nowy u篡tkownik

Do陰czy豉: 05 Cze 2014
Wys豉ny: 2014-06-05, 11:35   

Nie pozwalaj na picie w Twojej obecno軼i. Powiedz, 瞠 Ci to przeszkadza . Chcesz by przesta pi!!!

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz 軼i庵a za陰cznik闚 na tym forum
Wersja do druku

Skocz do: